Balenie pomocou polypropylénových PP viazacích pások

Balenie pomocou polypropylénových PP viazacích pások

Plastic PP strap 12 and 16mm for packing pallets price cheapPP viazacie pásky sú z ekonomického materiálu s kapacitou pre ľahké a stredne ťažké zaťaženie, pre páskovanie paliet a boxov. Je dostupná vo viacerých šírkach, hrúbkach a polymérových variáciách (napr. kopolymér).

Tento typ produktu ponúka možnosť väčšieho predĺženia, ale naťahovanie sa v istom bode zastaví, hlavne keď je páska vystavovaná neustálej záťaži.

Balenie pomocou PP viazacích pások je najefektívnejšie pri použití akumulátorovej páskovačky. Vďaka tomu ušetríte čas a materiál. Pri balení s akumulátorovou páskovačkou nepotrebujete svorky na balenie.

Koncovým používateľom nie je známe, že PP páska stratí 55% aplikovaného napätia už po hodine, kým strata napätia sa bude pri izbovej teplote len zvyšovať. Preto vyžaduje PP viazacia páska dostatočnú pevnosť v ťahu. Na urýchlenie balenia a prevádzky s dostatočným napnutím používa väčšina priemyslov automatické stroje. Na PP pásku je možné tlačiť, čo poskytuje ďalšie marketingové benefity.

messersi batterystrapping tool for PET and PP strap, cheap

Výhody: Nákladovo efektívna, jednoduchá na použitie a recyklovateľná, možnosť predĺženia, znovu použiteľná.

Slabé stránky: nevhodná na ťažké predmety citlivé na vonkajšie faktory, ľahšie sa opotrebúva, keď použitá s ostrými a tvrdými predmetmi

Možnosti využitia: ručné stroje, manuálne upínače zošívačky, akumulátorové upínače a zošívačky, poloautomatické stroje, automatické stroje

Zdieľajte tento príspevok

Dopyt na produkt

Na prípravu ponuky potrebujeme nasledujúce informácie. Čoskoro dostanete ponuku na produkt na váš e-mail.