Páskovacie nástroje

Páskovacie nástroje sa používajú na utiahnutie plastovej, textilnej alebo oceľovej pásky okolo výrobku alebo palety, aby sa náklad mohol ľahko a bezpečne prepravovať alebo skladovať. Páskovacie nástroje sa používajú napríklad na pílach, stavbách, v skladoch stavebných materiálov, v logistických spoločnostiach a v továrňach.

Páskovacie náradie sa používa na upevnenie ťažkých nákladov pomocou pások a tesnení, ak nepoužívate batériové páskovacie nástroje alebo páskovacie nástroje, ktoré používajú technológiu bez tesnení. Predávame batériové páskovacie náradie, pneumatické páskovacie náradie, ručné páskovacie nástroje a pripravili sme aj páskovacie súpravy, aby ste mohli začať s balením hneď po doručení páskovacieho náradia.

Ponúkame širokú škálu kvalitných ale cenovo dostupných páskovacích nástrojov pre PET, PP, textilné a oceľové pásky. Na našej webovej stránke nájdete tieto páskovacie nástroje:

 • Batériové páskovacie nástroje
 • Pneumatické páskovacie nástroje
 • Manuálne páskovacie nástroje
 • Páskovacie sety

Páskovacie nástroje majú záruku a sú servisované v Európe. Batériové páskovacie nástroje, pneumatické páskovacie nástroje a batériové páskovacie súpravy budú dodané zdarma na vašu adresu v rámci Slovenska.

 • Spona na plastovú pásku 13mm alebo 16mm

  1315
 • PES pásky a spony na textilné/zložené páskovanie 16mm, 19mm alebo 25mm

  2444
 • Páskovacie kliešte na textilné/zložené viazacie pásky – 13-50 mm

  48138
 • Odvíjač textilnej pásky – Ø76mm

  78
 • Ručná páskovačka PPST-13/16 na PP viazaciu pásku 12/13mm a 15/16mm

  119
 • Vozík na PES pásky HC2 – Ø200mm

  139
 • Odvíjač pásky – 405/406mm

  149
 • Vozík na oceľovú pásku HS5

  159
 • A3 páskovačka na oceľovú pásku bez tesnenia 13-19m

  275
 • Páskovacia sada viazacej pásky – Manuálna páskovačka CORD 13-19 mm – kompozitná páska 16 mm – páskovací vozík

  285
 • Páskovacia súprava PPST16 + PP páska 15,5 mm – tesnenia – páskovací vozík

  289
 • Poly páskovacia súprava PPST13 + PP páska 12mm – tesnenia – páskovací vozík

  289
 • AIR19 Pneumatická páskovačka 13-19mm na PET a PP viazaciu pásku

  469
 • BO-51 Ručné páskovačky na oceľovú pásku 13-20mm

  490
 • Pneumatická páskovačka AIR19 13-19 mm PET/PP + PET páska 15,5 mm – páskovací vozík

  649
 • Páskovacia súprava JET 12-16 mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PP páska 12 mm – páskovací vozík

  899
 • Súprava na páskovanie paliet JET 12-16 mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PET páska 12 mm – páskovací vozík

  899
 • Aku páskovací set | TES 12-16mm – 2 Batérie a Nabíjačka – PET viazacia páska 12mm alebo 15,5mm – odvíjač pásky

  1,195
 • Polyesterová páskovačka NEO 9-16mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PET páska 15,5 mm – páskovací vozík

  1,399
 • Páskovacia súprava NEO 9-16mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PP páska 15,5 mm – páskovací vozík

  1,399

Battery strapping setsPáskovacie nástroje

Páskovacie nástroje sú zariadenia, ktoré zväzujú baliace pásky. Páskovacie nástroje sú k dispozícii v rôznych formátoch. Hlavným účelom používania páskovacích nástrojov je pripevniť náklad k sebe alebo k palete. Používajú sa v mnohých priemyselných odvetviach, v skladoch, pri predaji tovaru, v drevospracujúcom priemysle, v chemickom priemysle a vo výrobných podnikoch. Ponúkame páskovacie nástroje v nasledujúcich vyhotoveniach:

 • Batériové páskovacie nástroje
 • Páskovacie sety
 • Pneumatické páskovacie nástroje
 • Manuálne páskovacie nástroje

Bezplatné dodanie batériových páskovacích nástrojov, páskovacích súprav a pneumatických páskovacích nástrojov. Dostupné náhradné diely a spoľahlivý servis.

Čo je páskovacie a viazacie vybavenie?

Baliace a viazacie baliace vybavenie sa zvyčajne používa na upevnenie dvoch položiek alebo skupiny výrobkov k sebe. Najbežnejším obalovým materiálom je polypropylénová alebo polyesterová páska. Páskovanie je skvelá metóda na ucelenie a môže sa použiť na veľmi ťažké náklady, ako sú napríklad bloky motorov.

Ako používať páskovacie nástroje?

Vyberte si páskovací nástroj, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu nákladu, a potom začnite pásky umiestňovať na objekt. Obtočte popruh okolo nákladu a pomocou nástrojov na napínanie, utesňovanie a rezanie ho zaistite na mieste. Ak používate automatické páskovacie nástroje na batérie, celý proces napínania, utesňovania a rezania vykoná páskovacie zariadenie na batérie. Všetko sa dá vykonať jednou rukou a bez námahy.

Battery strapping tools categoryNástroj na viazanie plastových pások napájaný batériou

Ručné páskovacie náradie napájané batériami sa jednoducho používa, je ľahké, využíva najnovšiu technológiu lítium-iónových batérií a má ergonomický dizajn. Existujú tri typy batériových páskovacích nástrojov podľa toho, do akej miery je proces automatizovaný: manuálne, poloautomatické alebo automatické funkcie, ktoré sú ideálne pre vaše použitie. S automatickým páskovacím nástrojom sa napínanie, utesňovanie a rezanie vykoná stlačením jedného tlačidla. Ak používate poloautomatický batériový páskovací nástroj, napínanie a utesňovanie je automatické, ale na rezanie budete musieť stlačiť ďalšie tlačidlo alebo stlačiť páčku. A ak používate ručný páskovací nástroj na rezanie, bude potrebné ručne stlačiť páčku, kde bude potrebná ľudská sila.

Páskovacie sety

Páskovacie súpravy sú vopred pripravené súpravy, ktoré obsahujú páskovací nástroj, páskovací vozík alebo káričku, plastovú pásku a plomby, ak sú potrebné na balenie. Výhodou zakúpenia páskovacej súpravy je, že môžete začať s procesom balenia hneď po doručení nástrojov a je to aj lacnejšie, ako keby ste si všetky položky kupovali samostatne. Batériové a pneumatické páskovacie súpravy majú tiež dopravu v rámci Slovenska zadarmo.

AIR19 pneumatic strapping tool 13-19mm (1/2" to 3/4") banding tool for plastic PET and PP strapPneumatické páskovacie nástroje

Pneumatické páskovacie nástroje sa ľahko používajú, celý proces balenia s nimi dokončíte stlačením 2 tlačidiel. Potrebujú však zdroj vzduchu, ktorý dokáže vykonať proces páskovania. Sú lacnejšie ako batériové páskovacie nástroje, ale ich nevýhodou je, že nie sú mobilné, pretože je potrebný zdroj vzduchu. Pneumatické páskovacie nástroje sú ľahké stroje s kompaktnou robustnou konštrukciou. Ponúkame široký sortiment ručného pneumatického páskovacieho náradia, napínačov a utesňovačov na páskovanie bez spony (rezaním) alebo so sponou. Ponúkame pneumatické páskovacie nástroje na plastové PET a PP pásky a tiež na oceľové pásky. Medzi výhody pneumatických páskovacích nástrojov patrí najmä rýchlosť a stabilné a účinné napínanie pásky.

Manual strapping tools

Ručné páskovacie nástroje

Ručné páskovacie nástroje sú najlacnejšie páskovacie nástroje, proces balenia však zvyčajne trvá oveľa dlhšie v porovnaní s balením pomocou batériového páskovacieho nástroja alebo pneumatického páskovacieho nástroja. Pri použití ručného páskovacieho nástroja budete vždy potrebovať tesnenie alebo sponu, ktoré musíte ručne umiestniť medzi pásky. Na napínanie, utesňovanie a rezanie je potrebná ručná sila, preto proces balenia nie je taký plynulý a rýchly. Ponúkame široký sortiment ručného páskovacieho náradia na ručné páskovanie plastových a textilných pások, napínačov a tesnení na páskovanie s oceľovými alebo nerezovými páskami na páskovanie, tiež u nás nájdete spony na textilné pásky, tesnenia na plastové pásky, páskovací vozík a páskovaciu káričku na kolieskach.

Všetky naše páskovacie nástroje – batériové páskovacie nástroje, pneumatické páskovacie nástroje, ručné páskovacie nástroje a páskovacie súpravy majú 12-mesačnú záruku a sú servisované v Európe. Batériové páskovacie nástroje, pneumatické páskovacie nástroje a batériové páskovacie súpravy budú dodané zdarma na vašu adresu v rámci Slovesnka. K dispozícii sú náhradné diely a ponúkame rýchly a spoľahlivý servis a údržbu.