Viazacie pásky – PP, PET, PES

Balenie s obalovými materiálmi PET je vysoko spoľahlivé, viazacie pásky PET sú lepšie, ale drahšie ako polypropylénové obalové materiály (PP). Všeobecne sú viazacie pásky PET považované za 2x silnejšie ako PP viazacie páskyrovnakých rozmerov. Pri výbere plastovej viazacej pásky je nutné vziať do úvahy hmotnosť nákladu, vyžadovanú stabilitu, cenové rozpätie, v ktorom sa pohybujete a taktiež samotný prepravovaný tovar.

Zložené & textilné viazacie pásky

Balenie so zloženou páskou je vysoko kvalitné a pohodlné. Zložená páska sa používa ako náhrada oceľových pásov, keďže je lacnejšia, ľahšia a bezpečnejšie použiteľná. To isté možno povedať o textilnej viazacej páske. Hlavný rozdiel medzi drôtovým/zloženým obalovým materiálom a textilným obalovým materiálom je, že zložený obalový materiál je robustnejší, menej pružný a schopný zniesť väčšiu záťaž na rovnakej šírke viazacej pásky.

HOT MELT lepiaca páska BOPP 48mm/66mm hnedá a priehľadná

Ponúkame iba vysoko kvalitné Hot Melt lepiace pásky (BOPP). Dĺžka je 66mm a šírka 48mm. Lepiace pásky sú nemecké produkty odolávajúce teplotám od + 60 ° C do – 20 ° C a sú určené pre boxy a balenia vážiace do 60kg.

Plastový obalový materiál PET 12mm, 16mm a 19mm na balenie paliet cenovo dostupnéPET, PES viazacia páska

Ponúkame iba vysoko kvalitné polyesterové obalové materiály, ktoré sa vyznačujú vysokou medzou pevnosti v kombinácii s dobrou kapacitou zhodnocovania a vysokou odolnosťou voči zaťaženiu. PET pásky je možné použiť na páskovanie paliet alebo iných obalov. Pre produktívne balenie odporúčame ich použitie v kombinácii s páskovačkou na palety alebo inými baliacimi strojmi. Obzvlášť počas ťažkej prevádzky a dlhodobého uskladnenia a/alebo prepravy garantuje táto viazacia páska najvyššiu možnú stabilitu nákladu.

Platový obalový materiál PP 12 a 16mm na balenie paliet nízka cena vysoká kvalitaPP viazacia páska

Polypropylénová viazacia páska môže byť použitá s baliacimi strojmi alebo manuálnymi alebo páskovačkami na palety. Dostupné v šírke 12-16 mm a hrúbke 0,55-0,8 mm v čiernej farbe. V závislosti od veľkosti sú PP viazacie pásky dostupné na jednom navíjadle s 2000 až 3000 metrami na 406 mm strede.

Zložený obalový materiál 16mm, 19mm alebo 25mm lacné svorkyZložená viazacia páska na balenie

Zložené obalové materiály sú skvelou náhradou oceľových pásov. Táto viazacia páska pozostáva z extrudovaných polyesterových strún, ktoré sú spolu zlepené, a tak dodávajú obalovému materiálu vysokú medzu pevnosti. Obalový materiál je často zavádzaný na miesta, kde je napríklad páskovanie vystavované nadmernému napätiu počas prepravy. Tento obalový materiál je vysoko odolný voči chemikáliám a UV žiareniu. Tento typ obalového materiálu sa aplikuje manuálne s kovovými uzávermi.

Viazacia páska na páskovanie

Textilné obalové materiály 16mm alebo 19mm cena vysoká kvalita

Textilný obalový materiál pozostáva z tkanín z polyesterových strún. Sú pružnejšie ako zložené viazacie pásky, je ich však možné použiť ako náhrada oceľových viazacích pásiek. Obalové materiály majú vysokú medzu pevnosti, sú pružne, bezpečné na použitie a vodotesné. Obalové materiály sa netrhajú, môžu byť opätovne použité a použité s alebo bez uzáverov.