Elektrický paletový vozík

Ponúkame len vysoko kvalitné, ale cenovo dostupné elektrické vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, ktoré môžu byť použité v skladoch, fabrikách, veľkoobchodoch a predajniach. Elektrické vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky majú rozličnú maximálnu nosnosť a výšku zdvihu. Elektrické paletové vozíky sú veľmi robustné s pevnou konštrukciou, preto sú veľmi stabilné a bezpečné na používanie. Elektrické vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky majú ISO a ostatné vyžadované osvedčenia. Cena elektrických vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíkov sa pohybuje od tisíc do niekoľko tisíc eur. Cena elektrického paletového vozíka závisí od nekoľkých činiteľov, jedným z nich je maximálna nosnosť elektrického paletového vozíka, ďalšími sú výška zdvihu, počet batérií (akumulátorov), kapacita batérií, kolesá, konštrukcia a posledným rozhodujúcim faktorom je hnacia a zdvihová sila. Všetky elektrické vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky majú 12-mesačnú záruku, avšak za prepravu ste zodpovedný vy. Náhradné diely sú dostupné, ale je ich možno zaslať len na Slovensko. Zabezpečujeme lacnú dopravu v rámci Slovenska. Taktiež vám ponúkame najlepšie ceny na slovenskom trhu.

 • SMITH Elektrický paletový vozík Walkie – Li-ion batéria – 1500 kg, 1,5 t, 200 mm

  1,279
 • SMITH Electric pallet jack Lithium 2000kg XT2

  1,329
 • SMITH Elektrický paletový vozík 1500 kg 200mm

  1,279
 • SMITH Semi-electric stacker 1000kg 350cm 3500mm

  1,899
 • SMITH Self-lifting electric stacker 500kg 1500mm

  2,399
 • SMITH Vysokozdvižný elektrický vozík 2,5m 250cm 1500kg

  2,799
 • SMITH elektrický vysokozdvižný vozík S-Ride so stojanom 2,6 m 260 cm 1500 kg

  3,099
 • SMITH Vysokozdvižný elektrický vozík 3,5m 350cm 1500kg

  3,099
 • SMITH elektrický vysokozdvižný vozík S-Ride 3,6 m 360 cm 1 500 kg

  3,399
 • SMITH Heavy-duty Electric stacker 2000kg, 2 tons, 4500mm, 4,5m

  5,999
 • Čelný vysokozdvižný 3 kolesový elektrický vozík SMITH 1500 kg, 450 cm

  12,979
 • Dieselový vysokozdvižný vozík FX3 3500kg, 300cm

  19,790
 • SMITH elektrický vysokozdvižný vozík E25A 2500 kg 300 cm

  19,799

Cena elektrického paletového vozíkaElektrický paletový vozík

V nižšie uvedených častiach odpovieme vaše otázky prečo potrebujete elektrický paletový vozík, v akom cenovom rozpätí sa pohybuje vami chcený paletový vozík, ako vám elektrický paletový vozík pomôže zvýšiť produktivitu práce a aké sú jeho výhody.

Prečo potrebujete elektrický paletový vozík?

Nové elektrické vysokozdvižné vozíky sú výbornou investíciou pre kohokoľvek, kto sa realizuje vo výrobe, preprave, logistike a kto vykonáva zdvíhanie ťažkých bremien. Na kúpu nového elektrického paletového vozíka sa vzťahuje množstvo výhod, ale tá najdôležitejšia je, že budete schopní pracovať efektívnejšie, rýchlejšie a vaši zamestnanci budú spokojnejší, keďže nebudú musieť zdvíhať ťažké bremená. S paletovými vozíkmi je navyše presúvanie predmetov omnoho bezpečnejšie, keďže šance zraniť sa sú nízke. Nová generácia elektrických vysokozdvižných vozíkov je vyrobená z materiálov, ktoré sú vysoko odolné voči vonkajším činiteľom, čo predlžuje životnosť paletových vozíkov, ktoré vďaka svojej ergonómii robia prevádzku veľmi jednoduchou. Ďalšou výhodou nového a zdokonaleného elektrického paletového vozíka je jeho mimoriadny výkon, presnosť a sila. Paletové vozíky disponujú veľmi výkonnými hnacími a zdvihovými motormi. Toto umožňuje zdvíhanie a prepravu aj ťažkého a vratkého tovaru.

Elektrický paletový vozíkcena

Cena vysokozdvižného vozíka závisí od viacerých faktorov, už za niekoľko mesiacov však môžete očakávať návrat investícií, keď vezmete do úvahy ušetrený čas, zvýšenú rýchlosť zdvíhania a premiestňovania paliet a menej zranení utrpených zamestnancami. Ceny vysokozdvižných vozíkov sa pohybujú od tisíc do niekoľko tisíc eur. Cena závisí od toho, či má paletový vozík jednu alebo dve batérie, od kapacity batérie, výšky zdvihu, nosnosti, atď. Ďalším kľúčovým faktorom je takisto výkon motorov (hnacích a zdvíhacích motorov) paletového vozíka.

Ako funguje elektrický paletový vozík?

Elektrický paletový vozík je vhodný na premiestňovanie paliet a ťažkých predmetov z miesta na miesto. Môžete navyše zdvihnúť palety a ťažké objekty a presunúť ich do nákladného auta alebo na policu, poprípade ich z nákladného auta alebo police zložiť. Proces sa zaháji otočením kľúča. Paletový vozík sa následne naštartuje. Zobrazia sa svetlá a ukazovateľ batérie bude ukazovať stav batérie. Elektrický paletový vozík sa obsluhuje CURTIS kľukou. Kľúčový spínač a elektrometer sú integrované v kľuke. S kľukou pohybujete paletovým vozíkom dopredu alebo dozadu a taktiež kontrolujete výšku vidlice. Posunutím spínača na kľuke nahor sa vidlice vysunú vyššie, posunutím spínača nadol sa vidlice zosunú nižšie. Smer jazdy je ovládaný kľukou. Pohybom kľuky dôjde k pohybu kolies a zmene smeru jazdy paletového vozíka. Paletové vozíky sú dostupné v dvoch variantoch, a to elektrický vysokozdvižný vozík, ktorý je schopný zdvihnúť palety až do 3,5 metrovej výšky a elektrický nízkozdvižný vozík, ktorý je schopný zdvihnúť palety len do výšky približne 200mm a je vhodnejší na transport, než na zdvíhanie. Keďže elektrický vysokozdvižný vozík je schopný zdvíhať palety a iné predmety, je preferovanou voľbou. Avšak, keďže elektrický vysokozdvižný vozík ponúka viacero funkcií a súčastí, je taktiež drahší. Vysokozdvižné vozíky sú vysoko ekonomické a znižujú dobu prepravy a zdvíhania viac než 4-krát. Vysokozdvižné vozíky sú poháňané vysoko kvalitnou autobatériou, ktorá má dlhú životnosť a zároveň umožňuje dobíjanie. Výhoda používania autobatérie spočíva v tom, že je lacnejšia ako batérie navrhnuté pre vysokozdvižné zariadenia a je dostupná všade. Výkonnosť však ostáva rovnaká.

Aké sú výhody elektrického paletového vozíka?

Výhody elektrických paletových vozíkov sú nespočetné. Odstraňujú ťažké manuálne zdvíhanie a urýchľujú manipuláciu s paletami a inými predmetmi, sú veľmi ekonomické, výkonné, cenovo dostupné, ergonomické a jednoduché na použitie. Toto je iba zopár charakteristických vlastností, ktoré popisujú novú generáciu paletových vozíkov. Efektívne znížia náklady na prepravu a zároveň pomôžu ušetriť čas, ktorý by bol pri manuálnom premiestňovaní a zdvíhaní tovaru dvakrát zdvojnásobený. Paletový vozík budete môcť používať mnoho rokov, vďaka jeho schopnosti uchovávať si energiu a zachovávať si výkonnosť počas prevádzky. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok týkajúcich sa kúpy nás neváhajte kontaktovať. Pomôžeme vám nájsť najvhodnejšie riešenie pre vaše potreby.

Oprava elektrického paletového vozíka

Naši vysokokvalifikovaný zamestnanci sú vybavený všetkými potrebnými nástrojmi a náhradnými dielmi, ktoré si servis a oprava vyžadujú, a preto sme zvyčajne schopní opraviť paletový vozík do doby jedného alebo dvoch týždňov. V prípade poruchy paletového vozíka nás kontaktujte a my vám pošleme adresu, na ktorú treba poškodený elektrický paletový vozík doručiť.

Elektrické paletové vozíky na zdvíhanie ťažkých bremien

V našej ponuke aku páskovačiek nájdete takisto elektrické paletové vozíky určené výslovne na zdvíhanie ťažkých bremien. Tieto vysokozdvižné vozíky majú veľkú napínaciu silu. Sú navrhnuté výslovne pre veľmi ťažký a vratký náklad. Sú vybavené ohromnou silou a sú vysoko stabilné. Aj napriek tomu, že paletový vozík je relatívne bezpečný, používateľ by mal vykonať isté bezpečnostné opatrenia. Paletový vozík musí byť obsluhovaný riadne vyškolenými osobami. Keď je paletový vozík obsluhovaný netrénovanými osobami a neopatrne, môže dôjsť k poškodeniu palety alebo vozíka. Tovar so zlým tesnením by ste nikdy nemali presúvať alebo zdvíhať a nikdy by ste nemali používať viazacie pásky ako prostriedok na ťahanie alebo zdvíhanie tovaru, keďže neboli navrhnuté a nie sú vhodné na tieto úkony. Uistite sa, že počas zdvíhacieho procesu stojíte na bezpečnom mieste. Na obsluhu paletového vozíka nie je potrebná odborná príprava.