Najčastejšie otázky

1. Čo je paskovaciestroje.sk?

Paskovaciestroje.sk je popredná spoločnosť zaoberajúca sa baliacimi produktmi, ktorá sa špecializuje na akumulátorové páskovačky a páskovacie stroje. Ide o online maloobchod, ktorý umožňuje komukoľvek z Európy a z celého sveta zakúpiť si rôzne páskovacie prístroje, stroje a materiály.

2. Musím sa pred kúpou páskovačiek alebo páskovacích strojov zaregistrovať?

Nie je nutná registrácia. Ak chcete alebo potrebujete proforma faktúru, iba nám pošlite správu na info@batterystrapping.com a my vám odpovieme do 24 hodín.

3. Aké typy produktov predávate online?

Predávame akumulátorové páskovačky, poloautomatické a automatické páskovačky, ručné akumulátorové páskovače, vysokozdvižné vozíky elektrické a elektrické paletové vozíky. Vieme vám takisto zabezpečiť baliace materiály ako sú PP, PET, textilné, kompozitné viazacia pásky, svorky a ešte oveľa viac.

4. Sú moje údaje v bezpečí?

Vaše údaje sú v úplnom bezpečí. Zo zákona sme povinní chrániť vaše údaje a nezdieľať ich s tretími stranami. Naša politika spoločnosti zaobchádza s údajmi jej zverenými veľmi opatrne. Neponechávame si žiadne údaje o kreditných kartách, tieto transakcie navyše prebiehajú na platforme vašej karty bez nášho zasahovania.

5. Je možné nakupovať ako firma?

Samozrejme. Všetky naše ponuky a ceny sú bez DPH, takže vždy zaplatíte cenu bez dane nehľadiac na to, či chcete platiť online alebo cez banku. Po zaplatení dostanete faktúru bez DPH.

6. Ako si vytvorím účet na batterystrapping.com?

Vytvorenie účtu je jednoduché a umožní vám vykonať platbu za páskovačky online bez nutnosti opätovného vkladania fakturačných údajov.

7. Sú moje informácie o platbách v bezpečí?

Neponechávame si žiadne údaje o kreditných kartách, tieto transakcie navyše prebiehajú na platforme vašej karty bez nášho zasahovania.

Dopyt na produkt

Na prípravu ponuky potrebujeme nasledujúce informácie. Čoskoro dostanete ponuku na produkt na váš e-mail.