Páskovací set

Páskovacie sady obsahujú širokú škálukvalitných ale cenovo dostupných páskovacích sád pre PET a PP viazacie pásky. Páskovací set obsahuje:

 • aku páskovačku
 • batériu (2x batéria v rovnakých sadách) + nabíjací kábel
 • PET alebo PP viazaciu pásku (rôzne veľkosti, 12mm, 15mm, 16mm, 19mm)
 • Dávkovač PP alebo PET viazacích pások

V sade obsiahnuté páskovačky sú v 12 mesačnej záruke a sú opravované na Slovensku. Páskovačky a páskovacie sety spadajú pod produkty s bezplatnou dopravou. Predaj realizujeme len na Slovensku a ponúkame vám najlepšie ceny na slovenskom trhu.

 • Páskovacia sada viazacej pásky – Manuálna páskovačka CORD 13-19 mm – kompozitná páska 16 mm – páskovací vozík

  285
 • Páskovacia súprava PPST16 + PP páska 15,5 mm – tesnenia – páskovací vozík

  289
 • Poly páskovacia súprava PPST13 + PP páska 12mm – tesnenia – páskovací vozík

  289
 • Pneumatická páskovačka AIR19 13-19 mm PET/PP + PET páska 15,5 mm – páskovací vozík

  649
 • Páskovacia súprava JET 12-16 mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PP páska 12 mm – páskovací vozík

  899
 • Súprava na páskovanie paliet JET 12-16 mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PET páska 12 mm – páskovací vozík

  899
 • Aku páskovací set | TES 12-16mm – 2 Batérie a Nabíjačka – PET viazacia páska 12mm alebo 15,5mm – odvíjač pásky

  1,195
 • Polyesterová páskovačka NEO 9-16mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PET páska 15,5 mm – páskovací vozík

  1,399
 • Páskovacia súprava NEO 9-16mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PP páska 15,5 mm – páskovací vozík

  1,399
 • Aku páskovací set | TES Plus 16-19mm – 2 Batérie a Nabíjačka – PET viazacia páska 15,5mm alebo 19mm – PET/PP odvíjač

  1,495
 • Akumulátorová páskovačka TITAN 10-16mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PP páska 12mm – páskovací vozík

  1,899
 • Elektrická páskovačka TITAN 10-16mm PET/PP vrátane batérie & nabíjačky + PET páska 12mm – páskovací vozík

  1,899
 • Páskovacia sada aku | GT-ONE 10-16mm – Batéria a Nabíjačka – PET viazacia páska 12 mm alebo 15,5 mm – odvíjač pásky

  2,145
 • Aku páskovacia sada | GT-ONE 10-16mm – Batéria a nabíjačka – PP viazacia páska 12mm alebo 16mm – odvíjač pásky

  2,145
 • Aku páskovací set | MB620 12-16mm – batéria a nabíjačka – PP viazacia páska 12mm alebo 16mm – odvíjač pásky

  2,145
 • Mechanická páskovacia sada | MB620 12-16mm – Batéria a nabíjačka – PET viazacia páska 12mm alebo 15.5mm – PET/PP odvíjač pásky

  2,1452,155

Páskovacie sety – všetko čo potrebujete na zahájenie balenia

Páskovacie sady sú predpripravené sady, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete na zahájenie balenia.   Páskovací set obsahuje páskovačkubatériu alebo dve batérie určené pre páskovačku, nabíjací kábel na baterky, plastovú PET alebo PP viazaciu pásku (možnosť voľby rôznych šírok), a dávkovač pre PP alebo PET viazaciu pásku. Po doručení páskovacieho setu môžete ihneď začať baliť.

Cena páskovacích setov

Cena páskovacích sád je nižšia ako cena pri nákupe všetkých súčastí samostatne. Pri kúpe sady máte navyše dopravu zadarmo, ktorá nie je inak uplatniteľná na samostatné produkty (neplatí pre páskovačku). Návratnosť investície je viditeľná už po zopár mesiacoch, keď vezmete do úvahy ušetrený čas a zvýšenú produktivitu pri balení a priame ušetrenie peňazí na svorkách (pri balení páskovačkou nepotrebujete svorky). Ceny páskovacích sád sa pohybujú od tisíc štyristo eur do niekoľko tisíc eur. Cena závisí od zahrnutej páskovačky – automatizovaná (automatické napínanie, trecie zváranie a rezanie) alebo poloautomatizovaná – a na type plastovej viazacej pásky (PET alebo PP páska).

Čo zahŕňa páskovací set?

Páskovačka, batéria a nabíjací kábel

Páskovací set PET viazacia páska + dávkovač + batéria + nabíjací kábel

Súčasťou nových páskovačiek je jedna alebo dve batérie a nabíjačka batérií. Na trhu je množstvo rôznych páskovačiek, a preto si musíte vybrať tú, ktorá sa zhoduje s vašimi potrebami. Aby ste si zvolili vhodnú páskovaciu sadu, je nutné stanoviť si šírku viazacej pásky a podľa nej zvoliť páskovačku, ktorú si želáte mať obsiahnutú v sete. Disponujeme páskovačkami, ktoré pokrývajú všetky rozmery viazacích pások – od 10mm až do 19mm. Následne sa musíte rozhodnúť, či chcete plne automatizovanú sadu, ktorej páskovačka bude mať automatické napätie a zvarí a nareže viazaciu pásku. Ďalšia otázka je ako silnú páskovačku potrebujete vzhľadom na vaše potreby. Toto tiež závisí na šírke viazacej pásky. Takisto ponúkame páskovačky odolávajúce napätiu až do 4000 N.

PET alebo PP viazacia páska

Každá páskovacia sada obsahuje jeden zvitok PET alebo PP viazacej pásky. Predpripravili sme páskovacie sety s rôznymi šírkami a typmi viazacích pások. Zvoľte si set, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. PET obalový materiál ponúkajú maximálny výkon a najlepšie zachovávajú pevnosť väzieb a pevnosť v ťahu všetkých ďalších platových pásov. Najčastejšie sa využíva pri vysokej záťaži, ktorá vyžaduje pevnú a napätú väzbu na zabezpečenie bezpečnej prepravy produktov alebo bezpečného uskladnenia. Nízka cena PET viazacích pások v porovnaní s oceľovými páskami s podobnými vlastnosťami presvedčila mnohých výrobcov a prepravcov natoľko, že uprednostňujú používanie PET viazacích pások pred oceľovými páskami. Polyesterovú viazaciu pásku je možné pripojiť manuálne použitím páskovačky alebo manuálneho nástroja. PET viazacie pásky sú ľahko recyklovateľné. PP viazacie pásky sú z ekonomického materiálu s kapacitou pre ľahké a stredne ťažké zaťaženie, pre páskovanie paliet a boxov. Je dostupný vo viacerých šírkach, hrúbkach a polymérových variáciách (napr. kopolymér).

PP alebo PET dávkovač

Vysoko kvalitný PET/PP dávkovač pásky - 405/406 Dávkovač pásky pre PP a PET viazacie pásky vám umožňuje voľne pohybovať páskovacím náčiním. Používaním páskovacieho dávkovača urýchľujete proces a zvyšujete produktivitu, keďže PET alebo PP viazacia páska je schopná rýchlo sa odvinúť z páskovacieho dávkovača. Dávkovač vám umožňuje uskladnenie viazacej pásky a okamžité zahájenie balenia v prípade potreby.

Prečo potrebujeme páskovacie sety?

MB820 páskovačka 16-19mm (5/8" až 3/4") páskovačka pre PET alebo PP viazaciu pásku s batériou & nabíjačkou Páskovacie sety sú dokonalým riešením balenia pre nových výrobcov alebo dielne, ktoré ešte nedisponujú baliacimi komponentmi, ktoré sú zahrnuté v sade. Taktiež pre firmy, ktoré chcú zmodernizovať svoje baliace procesy a nemajú čas zháňať každý baliaci komponent samostatne. Pri kúpe páskovacích sád ušetríte peniaze, pretože po dôkladnom prerátaní zistíte, že kupovať komponenty samostatne je finančne nevýhodné. Navyše ponúkame ku každému páskovaciemu setu bezplatnú dopravu a 1-ročnú záručnú dobu.