Najlepšia technika balenia a priemyselného páskovania

Najlepšia technika balenia a priemyselného páskovania

Najlepšia technika balenia

Spokojnosť zákazníka musí byť pre každého distribútora vždy na prvom mieste. Čo si zákazník objedná, to dostane. Ak to tak nie je, príčinou je často zlá technika balenia alebo nevhodné skladovanie. Preto sú sledovanie a zachovávanie štandardov dôležitými elementami pri dosahovaní spokojnosti zákazníka. Keď zoberieme do úvahy správne techniky, ušetríte na nákladoch, predídete rôznych zraneniam a iným nevýhodám.

Battery strapping banding tool TES PP PET 12-16mm cheap

Ako zvýšiť produkciu pri balení/páskovaní?

Keď firmy akokoľvek automatizujú balenie/páskovanie, dôjde k urýchlenie balenia a zníženiu množstva času, ktorý je potrebný na balenie. Zvyčajne je poloautomatické/automatické balenie rýchlejšie minimálne o 300%. Automatické balenie je navyše zvyčajne bezpečnejšie a priateľské voči zamestnancom. Pri balení škatúľ je najlepším spôsobom na urýchlenie balenia použitie HIPO stolného páskovača, ktorý automaticky páskuje škatule PP viazacou páskou. Na balenie paliet navrhujeme COMBO poloautomatický páskovací stroj alebo akumulátorovú páskovačku, ktorú je takisto možné použiť na škatule/balíky.

Balenie základného tovaru

Ak nie je základný tovar balený do boxov, nesmie byť balený zvyčajným spôsobom. V prípade, že produkt má kontajner s otvorom ukazujúcim obsah balíka, musí byť tento otvor primerane zabezpečený ochranným plastom. Toto je nutné, pretože kartónové obaly sa počas prepravy rozpadávajú a vznikajú prachové častice, ktoré môžu poškodiť tovar. Ochrana pred expozíciou je zásadná na zabezpečenie doručenia nepoškodeného tovaru zákazníkovi a zabezpečenie jeho spokojnosti. Tovar ako oblečenie by mal byť balený do plastových tašiek a každá jednotka by mala byť umiestnená do samostatnej tašky.

COMBO Pallet Semi-automatic Strapping Machine price new PP strap 9-19mm

Vnútorné balenie

Keď hovorím o vnútornom balení (skladovanie produktu vnútri hlavnej štruktúry), je dobré použiť pevný kartón, ktorý umožňuje lepšie manipulovať s baleným tovarom v skladoch. Vhodnosť balenia závisí od vlastností produktu, takže pred balení je vhodné zvážiť, ako môžu hmotnosť, veľkosť a iné vlastnosti produktu ovplyvniť kvalitu balenia.

Baliace materiály a dodatočná ochrana

Každý distribútor je zodpovedný za doručenie tovaru v neporušenom stave. Preto je dôležité, aby venoval pozornosť špeciálne baleniu a skladovaniu tovaru. V prípade skleneného tovaru musí distribútor zabezpečiť, aby boli tieto balíky od seba oddelené, a tak nedošlo k poškodeniu alebo znehodnoteniu počas prepravy. V prípade, že produkty sú krehké, musia byť balené individuálne do škatúľ, atď… Na dosiahnutie dodatočnej ochrany sa taktiež môžete uistiť, že vyplníte prázdny priestor medzi škatuľami papierom, kartónom alebo inými výplňami, ktoré musia byť z materiálov, ktoré nie sú agresívne.

Správne balenie podľa predpisov vám umožňuje byť vierohodnejšími v očiach vašich zákazníkov a zároveň sa tým znižujú náklady pri poškodení produktu.

 

Zdieľajte tento príspevok


Dopyt na produkt

Na prípravu ponuky potrebujeme nasledujúce informácie. Čoskoro dostanete ponuku na produkt na váš e-mail.