Poloautomatické a automatické páskovacie stroje

Toto sú vysoko kvalitné, ale cenovo dostupné poloautomatické a automatické páskovacie stroje. Ponúkame baliace stroje na  páskovanies polypropylénovými (PP) viazacími páskami všetkých veľkostí od 5mm do 15mm. Automatické and poloautomatické páskovacie stroje majú ISO a ostatné vyžadované osvedčenia. Cena poloautomatických a automatických páskovacích strojov sa pohybuje od niekoľko sto do niekoľko tisíc eur. Cena poloautomatické baliaceho stroja závisí od niekoľkých faktorov. Poloautomatický páskovací stroj zvýši vašu produktivitu urýchli baliaci proces. Navyše je vhodný pre zamestnancov a bezpečný na použitie. Poloautomatické a automatické páskovacie stroje sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Zvyšujú produktivitu baliacej linky a dokážu znížiť dobu balenia viac ako päťkrát. Automatické a poloautomatické baliace stroje sú vyrobené z kvalitných materiálov a vydržia mnoho rokov. Investovaním do nich ušetríte na nákladoch na balenie. Ušetríte na pracovných nákladoch, keďže zredukujete čas, ktorý vaši zamestnanci musia stráviť balením a taktiež ušetríte na baliacich materiáloch ako sú svorky a tesnenia. Ponúkame dopravu za nízku cenu na SlovenskoNajlepšia cena na slovenskom trhu. Predaj realizujeme len v rámci Slovenska.

Poloautomatické páskovacie stroje

HIPO poloautomatický páskovací stroj 5-15mm (3/16" to 9/16") páskovací stroj pre plastové PP viazacie pásky Poloautomatické baliace stroje sa zvyčajne používajú spolu s polypropylénovou viazacou páskou. Poloautomatický páskovací stroj zabezpečuje rýchle balenie a páskovanie s plastovou polypropylénovou viazacou páskou. Plastová PP viazacia páska, ktorá je ovinutá okolo balenia na stole, je umiestená pod strojom. Poloautomatická páskovací stroj umožňuje rýchle a jednoduché páskovanie balení. Baliace stroje sú stabilné a zabezpečujú spoľahlivé a efektívne balenie. Odborná príprava týkajúca sa obsluhy poloautomatického baliaceho stroja nie je nutná. Náš najpredávanejší poloautomatický páskovací stroj (model HIPO) je možné použiť na spájanie PP plátov rôznych šírok (od 5mm do 15mm). Stroj je veľmi robustný a nevyžaduje rozsiahlu údržbu. Obsluha poloautomatického baliaceho stroja ako aj výmena baliacej pásky sú veľmi jednoduché. Poloautomatické HIPO stroje na spájanie PP pásky sú veľmi tiché vďaka modernému DC motoruelektronickému riadiacemu zariadeniu napätia a sú tiež vhodné pre tenšie PP pásky. Poloautomatické stroje sú navyše bezpečné na zaobchádzanie a ich obsluha nevyžaduje odbornú prípravu. Dôležitou výhodou našich poloautomatických baliacich strojov je ich schopnosť automaticky prispôsobiť napnutie viazacej pásky, aby sa predišlo poškodeniu mäkších balení, a aby boli väčšie produkty lepšie chránené. Stroj je pomerne úzky, a preto sa vie ľahko pohybovať v uzavretých priestoroch a je dostatočne robustný nato, aby bol použitý za akýchkoľvek podmienok. Bezpečnosť pri práci, jednoduchosť prevádzky, efektivita a čas šetriace balenie a kvalita sú znamenitosti, ktoré pripisujeme našim poloautomatickým páskovacím strojom.

Cena poloautomatického páskovacieho stroja

Poloautomatický plastový páskovací stroj na PP viazaciu pásku Cena poloautomatického páskovacieho stroja závisí na viacerých faktoroch, avšak návratnosť investícií môže byť očakávaný o zopár mesiacov, keď vezmete do úvahy ušetrený čas pri balenízvýšenú produktivitu balenia priame úspory na nákladoch za svorky a tesnenia. Zamestnanci budú navyše spokojnejší, keďže im bude uľahčená práca a bude bezpečnejšia. Ceny poloautomatických páskovacích strojov sa pohybujú od osemsto do viac ako tisíc eur, v niektorých prípadoch niekoľko tisíc eur. Cena poloautomatického baliaceho stroja závisí od kvalitystabilitymobility (disponuje stroj kolesami?) a šírke viazacej pásky.

Použitie poloautomatického páskovacieho stroja

  • Zapnite zapínací spínač na poloautomatickom baliacom stroji.
  • Nastavte podávanie a napnutie viazacej pásky.
  • Na nastavenie podávania stlačte tlačidlo „Feed“, čím dlhšie tlačidlo držíte, o to dlhšia viazacia páska bude.
  • Ak sa poloautomatický viazací stroj nenachádza v domovskej pozícii, na návrat stroja do domovskej pozície stlačte tlačidlo HOME.
  • Poloautomatický páskovací stroj je vysokého bezpečnostného štandardu, v prípade otvorenia vrchného krytu stroja stroj automaticky zastaví prevádzku.
  • Ako obsluhovať poloautomatický páskovací stroj s PP viazacou páskou?Keď sa plastová páska nachádza v stroji, musíte pásku vytiahnuť z navíjadla a presvedčiť sa, či hlavička pásky smeruje nadol (ak nie, je potrebné otočiť navíjadlo) a páska vychádza zo spodku kladky A a z vrchu kladky B.
  • Následne navlečte viazaciu pásku cez koliesko C a ťahajte ju smerom hore k otvoru D, ktorý sa nachádza na spodku dosky, potom ju ťahajte dohora pozdĺž vodiaceho valčeka do vzdialenosti medzi valčekmi. Po stlačení tlačidla „FEED“ sa viazacie pásky nadávkujú automaticky.

Polypropylénový poloautomatický páskovací stroj

Poloautomatcký baliaci stroj používa polypropylénové alebo kratšie PP viazacie pásky. Šírka viazacej pásky sa môže líšiť. Väčšina poloautomatických páskovacích strojov používa šírku od 5mm až do 15mm. Niektoré modely pojmú a širšie pásky.

Poloautomatické stroje na balenie paliet

Tieto poloautomatické stroje na balenie paliet aplikujú stretchový film (plastový film) okolo palety, aby ju ochránili počas prepravy, stabilizovali náklad a uchovali ho v sklade. Všetky poloautomatické stroje na balenie paliet používajú plastový film, pružný materiál, ktorý umožňuje stabilné obaľovanie palety bez nebezpečenstva prevrátenia alebo problémov s premiestňovaním alebo doručovaním. Aby ste si zvolili stroj spomedzi typov poloautomatických strojov čo najrozumnejšie, je dôležité uchádzať sa o radu našich špecialistov. Na uľahčenie tohto procesu nám zákazník poskytne údaje o type úkonov, ktoré má stroj vykonávať. Rentabilita a typ predmetu, na ktorého balenie je stroj používaný musia byť tiež uvedené. Bude možné vymerať ideálny dizajn stroja. Upotrebenie filmu v poloautomatických strojoch na balenie paliet  musí byť vykonané pod dohľadom spotrebiteľa alebo správcu. Keďže ide o poloautomatický stroj, je povinnosťou spotrebiteľa paletu umiestniť a zaistiť požadovaným filmom. Stroj sa následne postará o preprogramovanie obaľovacieho cyklu. Potom ako stroj dokončí svoju úlohu, odreže spotrebiteľ film z balenia a odstráni ho zo stroja a tým ukončí balenie alebo v tomto prípade obaľovací cyklus.

Automatické pečatidlo kartónov

Automatické pečatidlo kartónov je veľmi rýchle a efektívne! Automatické pečatidlo kartónov automatizuje proces lepenia pásky na vrch a spodok boxu. Produktivita balenia sa zvýši, počet zabalených boxov za minútu zvyčajne vzrastie niekoľkonásobne. Automatické pečatidlo kartónov s lepiacou páskou je jednoduché na používanie a môže byť obsluhované aj osobou bez odbornej prípravy. Vhodné pre lepiace pásky so šírkou od 48mm do 72mm a pre boxy alebo balenia s minimálnou dĺžkou 150mm, šírkou medzi 120 a 480mm a výškou medzi 120 a 480mm. Tento stroj poskytuje odpoveď na vztyčovanie kartónov a ich pečatenie. S rámom určeným na ťažkú prevádzku a 4-stĺpovou konštrukciou predstavujú tieto stroje dlhodobú investíciu do vašej výrobnej linky. Stroj je navrhnutý len na účely pečatenia kartónov.

HIPO PRO Extra rýchly páskovací stroj

Predávame tri rôzne Extra rýchle automatické páskovacie stroje vhodné pre 5-6mm, 8-9mm a 10-11mm široké PP viazacie pásky. Zvoľte si stroj a pokračujte v objednávke alebo nás kontaktujte. Ak HIPO PRO Extra rýchly páskovací stroj nie je na sklade v požadovanej šírke, informujeme vás o dodacej lehote. HIPO PRO je rýchlo viazací stroj určený na zvýšenie rentability a zníženie počtu prestojov. Kedykoľvek spustený, pás sa natiahne okolo balíka zafixovaného pod určitým ťahom, plastový popruh je následne zahriaty, zafixovaný a stlačený, aby vyrobil čo najideálnejšiu pečať za cca 1.2 sekundy. HIPO PRO je vysokorýchlostný páskovací stroj s ukotvovacím bodom nenáročným na údržbu s nepatrnými pohyblivými časťami, ktoré znižujú počet mechanických porúch zapríčinených závadou súčiastky alebo opotrebením. Všetky komponenty karosérie je možné jednoducho odpojiť za účelom získania prístupu k ukotvovaciemu bodu, zdroju elektrickej energie a miestu zhromažďovania viazacej pásky. HIPO PRO je možné nastaviť podľa vašich baliacich potrieb. Je vybavený na znižovanie počtu prestojov zapríčinených zmenami prípojok, a tým zvyšuje produktivitu celkovej výroby, Kvôli minimalizácii nákladov využívajú prípojky stroja menej lisovaného materiálu v porovnaní so štandardnými rotormi, a tak eliminujú ďalšie výdaje. Kompaktný dizajn s vonkajším dávkovačom, štandardná veľkosť oblúka 650×500 mm (ostatné rozmery na požiadanie s doplatkom), až 50 páskovaní za minútu, na PP viazacie pásky, 5-12 mm. Rozsah napnutia je možné nastaviť v rozpätí 0-45kg.

Oprava poloautomatického páskovacieho stroja

Vezmite, prosím, na vedomie, že neposkytujeme opravy poloautomatického páskovacieho stroja na mieste. Poskytujeme však náhradné diely pre váš páskovací stroj. Navyše poskytujeme podrobný návod a plán náhradných dielov.

Uskladnenie a preprava poloautomatického páskovacieho stroja

Na prepravu na veľké vzdialenosti alebo dlhodobé uskladnenie poloautomatického páskovacieho stroja musia byť použité drevené alebo kartónové boxy, stroj musí byť zaistený na pevnej ploche a prípravok na pohlcovanie vlhkosti musí byť vložený do boxu, antikorózny prípravok bude nastriekaný na vnútro stroja. Nenakladajte žiadne ťažké predmety na vrch boxu. Neprepravujte a neuskladňujte poloautomatický páskovací stroj hore nohami.