Pneumatické páskovačky a Manuálne páskovačky na PET, PP, textilné a zložené viazacie pásky

Ponúkame iba vysoko kvalitné, ale cenovo dostupné pneumatické páskovačky na PET (polyetylén) a PP (polypropylén) viazacie pásky všetkých možných veľkostí od 13 do 19mm. Pneumatické páskovačky majú ISO a ostatné vyžadované osvedčenia. Manuálne páskovačky na plastové PP viazacie pásky PPST – 13 alebo PPST – 16 je kombinovaná univerzálna páskovačka na balenie boxov a výrobkov. Táto ekonomická páskovačka napína a spája PP viazaciu pásku s kovovými prackami šírky 12/13 mm alebo 15/16mm. Manuálna páskovačka na textilné & zložené viazacie pásky na textilné & viazacie pásky rôznych šírok. Všetky manuálne a pneumatické páskovačky majú 12-mesačnú záručnú dobu. Servis na Slovensku.

Dávkovač PP/PET/zložených/textilných viazacích pások 

Ponúkame vysoko kvalitné, na kolesách sa pohybujúce dávkovače PP/PET a cenovo dostupné dávkovače (Priemyselné páskovacie vozíky) na textilné a zložené viazacie pásky. Pohyblivé dávkovače na plastové viazacie pásky majú kolieska, sú vysoko stabilné s vnútorným priemerom 400mm. To znamená, že sú vhodné pre každú štandardnú PET/PP viazaciu pásku s Ø406mm.

Drôtené koše, svorky, pracky na textilné/zložené páskovanie a tesnenia pre PP viazaciu pásku.

Ponúkame širokú škálu drôtených košov, svoriek pre textilné alebo zložené viazacie pásky. Drôtené koše sú galvanizované so šírkou od 13mm do 25mm. Navyše ponúkame tesnenia, pracky pre plastové PP viazacie pásky na balenie manuálnou páskovačkou.

 • Spona na plastovú pásku 13mm alebo 16mm

  1315
 • PES pásky a spony na textilné/zložené páskovanie 16mm, 19mm alebo 25mm

  2444
 • Páskovacie kliešte na textilné/zložené viazacie pásky – 13-50 mm

  48138
 • Odvíjač textilnej pásky – Ø76mm

  78
 • Ručná páskovačka PPST-13/16 na PP viazaciu pásku 12/13mm a 15/16mm

  119
 • Vozík na PES pásky HC2 – Ø200mm

  139
 • Odvíjač pásky – 405/406mm

  149
 • Vozík na oceľovú pásku HS5

  159
 • A3 páskovačka na oceľovú pásku bez tesnenia 13-19m

  275
 • AIR19 Pneumatická páskovačka 13-19mm na PET a PP viazaciu pásku

  469
 • BO-51 Ručné páskovačky na oceľovú pásku 13-20mm

  490
 • Pneumatické kliešte a uťahovák AIR DUO32

  1,399
 • AIR Metal 19-32mm – Pneumatický páskovací nástroj pre oceľovú pásku

  1,7992,200

Manuálna páskovačka PPST-13

Manuálna páskovačka na PET, PP, textilné a zložené viazacie pásky

Manuálna páskovačka 3 v 1 PPST – 13 alebo PPST -16 je vysoko kvalitná manuálna páskovačka na PP páskovanie. Štruktúra manuálnej páskovačky je jednoduchá a jej odolnosť vysoká. Náhradné diely sú v prípade potreby ľahko a pohodlne vymeniteľné. Ručná páskovačka je mimoriadne ľahká, váži iba 2,75kg a je to nástroj 3 v 1. To znamená, že páskovačka napína viazaciu pásku, deformuje sponu a reže viazaciu pásku. Ponúkame tri rôzne manuálne páskovačky na textilné & zložené viazacie pásky vhodné pre textilné & zložené pásky so šírkami 13-19mm, 19-25mm a 25-50mm. Zvoľte si vyhovujúcu páskovačku a zašlite objednávku alebo nás kontaktujte.

batterystrapping.com-drôtené-koše-textilné-zložené-páskovanie-16mm-19mm-25mm.jpgDrôtené koše, pracky,svorky na textilné/zložené páskovanie

Vysoko kvalitné drôtené koše, svorky na textilné alebo zložené páskovanie, galvanizované. Rôzne šírky: 16Mm, 19mm alebo 25mm Ponúkame zľavu podľa zakúpeného množstva.

Tesnenia, pracky, svorky pre plastové PP páskovanie 13mm alebo 16mm cenaTesnenia, pracky, svorky pre plastové PP páskovanie 13mm alebo 16mm

Vysoko kvalitné tesnenia pre plastové PP páskovanie, 13mm a 16mm, galvanizované, 1000 kusov/predajná jednotka alebo 1500 kusov/predajná jednotka. Ponúkame zľavu podľa zakúpeného množstva. Vysoko kvalitný dávkovač PET/PP viazacích pások - 405/406

Dávkovač PP/PET viazacích pások – Priemyselný páskovací vozík na polypropylén (PP) a polyester (PET)

 • Vysoko kvalitný dávkovač na PP/PET,
 • na kolieskach,
 • vysoko stabilný a celkovou hmotnosťou okolo 28kg,
 • veľkosť: 65×48×110cm,
 • vnútorný priemer 400mm PET/PP viazacej pásky.

Čo je pneumatická páskovačka a prečo si ju zvoliť?

AIR19 pneumatická páskovačka 13-19mm (1/2" to 3/4") páskovačka na PET a PP viazacie pásky Pneumatická páskovačka niekedy nazývaná ručná páskovačka, je dôležitý nástroj pre širokú škálu dielní, fabrík a priemyselných zariadení. Pneumatická páskovačka funguje na princípe  stlačeného vzduchu dodaného vzduchovým kompresorom. Kompresor spravidla funguje na princípe zmenšovania objemu vzduchu alebo vzduchovej akcelerácie. Najpoužívanejšie sú piestové kompresory. Pneumatická páskovačka je výborná voľba na vykonávanie práce, ktorá vyžaduje presnosť, zároveň ide o najlepšiu páskovačku do malých a ťažko dostupných priestorov a miest, ktoré nie sú dostupné pre väčšie prístroje. Z tohto dôvodu používa čoraz viac podnikov pneumatické páskovačky. Pneumatická páskovačka je vo všeobecnosti ergonomická a praktická, je ľahko použiteľnou páskovačkou z hľadiska použiteľnosti a komfortu.

Cena pneumatickej páskovačky

Pneumatické páskovačky sú dostupné prístroje a nie sú tak drahé ako iné páskovačky a stroje. Dobrá pneumatická páskovačka je dostupná za menej ako tisíc eur. Cena priamo súvisí s kvalitou páskovačky, a taktiež závisí na sile pneumatickej páskovačky.

Pneumatická páskovačka AIR-A na PET a PP viazaciu pásku

AIR-A pneumatická páskovačka 13-19 mm je vysoko kvalitná a dostupná za výhodnú cenu s 12-mesačnou zárukou. Vhodná pre PET aj PP pásky. Pneumatická páskovačka sa používa vo všetkých odvetviach priemyslu a je nenahraditeľným baliacim nástrojom. Šetrí čas a zvyšuje efektivitu balenia. Pneumatická páskovačka je moderná, ľahká, spoľahlivá a ergonomická. S pneumatickou páskovačkou môžete upevňovať PET a PP viazacie pásky rôznej hrúbky a šírky.

Ako používať pneumatickú páskovačku?

 • Zabaľte balík plastovou viazacou páskou a preložte jeden koniec PET alebo PP viazacej pásky cez druhý.
 • Vložte hornú aj dolnú časť baliaceho pásu do pneumatickej páskovačky.
 • Následne držte stlačené tlačidlo „napnúť“ prstom pravej ruky dokým nie je baliaci pás plne utiahnutý.
 • Následne držte stlačené tlačidlo „spájanie“ prstom pravej ruky dokiaľ nedôjde k spojeniu odseknutiu baliaceho pásu.
 • Stlačte „uchopiť“ a „napnúť“ pravou rukou.
 • Držte stlačené tlačidlo pretáčania pravým malíčkom dokiaľ sa páska neuvoľní z navíjadla.
 • Stlačte tlačidlo utiahnutia a odstráňte stroj z baliaceho pásu.

Ako nastaviť čas trecieho spájania pneumatickej páskovačky

AIR19 pneumatická páskovačka 13-19mm (1/2" to 3/4") páskovačka na PET a PP viazacie páskyČas trecieho spájania je možné nastaviť podľa rozmerov baliacej pásky, množstva tlaku vzduchu a stavu pneumatickej páskovačky. Preto sa na nastavenie malej skrutky pod tlačidlom spájania používa malý skrutkovač. Čas sa zvýši pri otáčaní v smere hodinových ručičiek a zníži sa pri otáčaní proti smeru hodinových ručičiek. Po nastavení utiahnite maticu. Zvuková fúzia vie zabezpečiť hladké a nerovností zbavené tesnenie.

Pneumatická páskovačka vs aku páskovačka

Pneumatická páskovačka je ľahšia a silnejšia v porovnaní s elektrickou, čo znamená, že vykonáva tie isté úkony ako aku páskovačka, ale je ľahšia a šikovnejšia. Pneumatické páskovačky sú ekonomickejšie a bezpečné na použitie; preto sa používajú v automobilovom, stavebnom a kovospracujúcom priemysle. Pri používaní pneumatickej páskovačky je spotreba energie značne nižšia ako pri používaní aku páskovačky. Na vytvorenie istého množstva kinetickej energie spotrebúva kompresor podstatne menej elektriny ako aku páskovačka Pneumatická páskovačka má dlhšiu životnosť. Ani každodenné dlhodobé používanie nástroju neškodí. Kedže pneumatická páskovačka nemá motor, nezahrieva sa a nemôže byť preťažená. Preto nie je údržba nutná. Pneumatická páskovačka je bezpečná a nepredstavuje riziko elektrického šoku alebo výbuchu. Sú taktiež vhodné na použitie vo vlhkom alebo mokrom prostredí. Aby však pneumatická páskovačka fungovala, musí mať prístup k stlačenému vzduchu, preto nie je tak pohyblivá a praktická ako aku páskovačka.