Aku páskovačky

Aku páskovačka TES PP PET 12-16mm nízka cenyAku páskovačky

Ponúkame širokú škálu kvalitných, ale cenovo dostupných aku páskovačiek na polyetylénové (PET) a (polypropylénové) PP viazacie pásky. Môžu byť použité s rôznymi veľkosťami od 10mm do 19mm. Aku páskovačky taktiež disponujú ISO a inými potrebnými osvedčeniami. Cena aku páskovačiek sa pohybuje od tisíc do niekoľko tisíc eur. Cena aku páskovačiek závisí na niekoľkých faktoroch, jedným z nich je sila páskovačky, ďalším je či je páskovačka automatizovaná alebo nie, plne automatizované páskovačky sú drahšie než poloautomatizované páskovačky, posledným rozhodujúcim faktorom je šírka viazacích pások, ktoré je páskovačka schopná zvárať. Všetky páskovačky majú 12-mesačnú záruku, aj keď len na Slovensku. Zabezpečujeme bezplatnú dopravu na Slovensko. Taktiež ponúkame najlepšie ceny dostupné na slovenskom trhu.

Akumulátorová páskovačka BW 01 vysokej kvalityAku páskovačka

V nižšie uvedených častiach odpovieme na vaše otázky prečo potrebujete akumulátorovú páskovačku, cenové rozpätie akumulátorovej páskovačky, o ktorú máte záujem, ako vám páskovačka pomôže zvýšiť produktivitu práce a aké sú výhody akumulátorovej páskovačky.

Prečo potrebujete aku páskovačku?

Nové akumulátorové páskovačky sú výbornou investíciou pre kohokoľvek, kto sa realiuje vo výrobe, preprave, logistike a pre kohokoľvek, kto vykonáva balenie s viazacími páskami. Ku kúpe nového nabíjacieho konektora sa vzťahuje množstvo výhod, ale tá najväčšia je, že používateľ si ho môže nastaviť presne podľa svojich baliacich potrieb. Nová generácia akumulátorových páskovačiek je navyše vyrobená z materiálov, ktoré sú mimoriadne odolné voči všetkým vonkajším činiteľom, čo predlžuje životnosť stroja. Páskovačky sú veľmi ergonomické, čo zjednodušuje ich obsluhu. Ďalšia výhoda novej a zdokonalenej akumulátorovej páskovačky je jej výnimočný výkon. Chváli sa baliacim výkonom až do 4000 N. To umožňuje balenie balenie aj produktov, ktoré sú ťažké a vratké.

Battery strapping banding tool BW 01 high qualityCena aku páskovačky

Cena akumulátorovej páskovačky závisí od niekoľkých faktorov, môžete však očakávať návrat investície do niekoľkých mesiacov, ak vezmete do úvahy ušetrený čas pri používaní páskovačky, zvýšenú produktivitu pri balení a priame úspory na svorkách. Ceny aku páskovačiek sa pohybujú od tisíc do niekoľko tisíc eur. Cena závisí na tom, či je stroj plne automatizovaný (automatické napínanie, trecie zváranie a rezanie) alebo poloautomatizovaný. Ďalší kľúčový faktor je takisto výkon stroja a šírka viazacej pásky, s ktorou je používaný.

Ako funguje aku páskovačka?

Battery strapping banding tool BW 01 high qualityAku páskovačky sú vhodné pre plastové PP alebo PET viazacie pásky. Páskovanie sa zaháji po stlačení tlačidla na zapnutie, stroj sa zapne a začne naťahovať viazaciu pásku na požadovanú úroveň. Aku páskovačky sú dostupné v dvoch formách – poloautomatická páskovačka a automatická páskovačka. Väčšina nami predávaných páskovačiek je automatická, to znamená, že aku páskovačka automaticky vykonáva napínanie, trecie zváranie a rezanie plastovej PP alebo PET viazacej pásky. Akumulátorové páskovačky sú veľmi ekonomické a znižujú baliaci čas viac než 4-krát. Aku páskovačky sú poháňané vysoko kvalitnou lítiovo-iónovou batériou, ktorá má dlhú životnosť a zároveň umožňuje opätovné nabitie. Nami predávané aku páskovačky sú schopné napínania, trecieho zvárania a rezania 200 alebo viacerých viazacích pások na jedno nabitie.

Aké sú výhody aku páskovačky?

Výhody akumulátorových páskovačiek sú nespočetné. Poskytujú balenie prémiovej kvality, sú vysoko ekonomické, výkonné, cenovo dostupné, ergonomické a jednoduché na používanie. Toto je iba zopár charakteristických vlastností, ktoré popisujú novú generáciu aku páskovačiek. Efektívne znížia náklady na balenie a zároveň vám pomôžu ušetriť čas, ktorý by bol pri manuálnom balení dvojnásobný. Vďaka batériám, ktoré si zachovávajú energiu a výkonnosť počas prevádzky, budete môcť využívať nový set batérií mnoho rokov. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok týkajúcich sa kúpy nás neváhajte kontaktovať. Pomôžeme vám nájsť najvhodnejšie riešenie pre vaše potreby.

Oprava aku páskovačiek

Naši vysokokvalifikovaný zamestnanci sú vybavený všetkými potrebnými nástrojmi a náhradnými dielmi, ktoré si servis a oprava vyžadujú, a preto sme zvyčajne schopní opraviť aku páskovačku do doby jedného alebo dvoch týždňov. Ak prístroj spadne alebo sa vyskytnú iné komplikácie, kontaktujte nás a my vám pošleme adresu, na ktorú treba poškodenú aku páskovačku doručiť.

Aku páskovačky pre prevádzku páskovania s vysokým zaťažením

TES Plus 16-19mm (5/8" to 6/8") aku páskovačka na PET a PP viazacie pásky V našej ponuke aku páskovačiek nájdete takisto akumulátorové páskovačky vyrobené konkrétne na páskovanie s vysokým zaťažením. Tieto páskovačky majú veľkú napínaciu silu. Sú navrhnuté výslovne na balenie nákladu, ktorý je veľmi ťažký a vratký. Sú vybavené ohromnou napínacou silou až do 4000 N a vedia vykonávať automatické napínanie, trecie zváranie a rezanie plastových PP alebo PET viazacích pások so šírkou až do 19mm. Aj napriek tomu, že baliace prístroj je relatívne bezpečný, používateľ by mal vykonať isté bezpečnostné opatrenia. Prístroj musí byť obsluhovaný riadne vyškolenými osobami. Keď sú aku páskovačky obsluhované netrénovanými osobami a neopatrne, kvalita poskytovaného balenia môže byť ohrozená, čo môže viesť k pretrhnutiu viazacej pásky, poškodeniu balenia a zraneniam. Ako používateľ ste zodpovedný za preverenie tesnenia spojov vytvorených vaším strojom. Tovar so zlým tesnením by ste nikdy nemali presúvať a nikdy by ste nemali používať viazacie pásky ako prostriedok na ťahanie alebo zdvíhanie tovaru, keďže neboli navrhnuté a nie sú vhodné na tieto úkony. Uistite sa, že počas páskovacieho procesu stojíte na bezpečnom mieste a používate viazaciu pásku správnej kvality, šírky, hrúbky a pevnosti ťahu, ktorá zodpovedá aktuálnemu baleniu.

You've just added this product to the cart: